Neden TurchiaOnline.Net?
  • www.turchiaonline.net sitesi, italya'daki internet arama motorlarına kayıtlarını tamamlamış ve bir çok arama motorlarında öncelikli sıraya çıkarak haftalık ortalama 2.500 kişilik ziyaretçi sayısı ile İtalya'nın Türkiye'ye yönelik en önemli sitelerinden birisi olmayı başarmıştır. Bu sayede, şirketinizin www.turchiaonline.net'de yer alan bilgileri de çok daha fazla avantajlara sahip olma özelliği taşımaktadır. Dünyada ve İtalya'da en fazla kullanılan arama motorlarının sonuçlarında çoğunlukla ön sıralarda yer alan sitemize ulaşmak için kullanılan bazı kelime veya kelime grupları şu şekildedir; ''Fairs in italy'', ''Turchia'', ''Fiera Online'', ''Affari con la Turchia'', Commercio con la Turchia, Turchia Antalya, Trabzon Turchia, Diyarbakir, Izmir (Smirne), Bodrum Turchia ve birçok diğer şehir isimleri ile birlikte Turchia.

  • Katılımcıların, italyancaya tercüme edilmiş şirket bilgilerini, logosunu, ürün fotoğraf ve bilgilerini kayıt edilebileceği, dolayısı ile firmalarını italyanca olarak tanıtabileceği sanal bir stand vasıtasıyla, arzu edilen bir yabancı dilde ürün ve hizmet teklifi veya tablebinde bulunabileceği veya partner arayabileceği bir portal olan Turchia.Net, bu sayede, Fuar ziyaretçileri için etkinlikler öncesi, sonrası veya etkinlik boyunca sabit bir başvuru noktası olacaktır.

  • Eğer bir siteniz varsa, bir ''link'' aracılığı ile www.turchia.net'in sizin kendi internet sitenize, sizin sitenizin de www.turchia.net'de yer alan ilgili italyanca sayfanıza bağlantı yapılabileceği bir site durumunda olan Turchia.Net, Türkiye'de kendisini ispatlamış olan www.italyaonline.net sitesi ile bir uyum içerisinde çalışarak ziyaretçi sayısını gün geçtikçe daha da artmaktadır. Italyaonline.net sitesinin ingilizce bölümünü ziyaret eden internet kullanıcılarının, Turchia.Net sitesini de daha ziyaret etme şansı bulmaları bu sitenin bir başka avantajıdır.

  • Diğer iletişim araçlarına göre daha etkili bir iletişim aracı olması ve ücretinin makul olması, Turchia.Net'in bu hizmetlerini, global marketing fırsatını kullanmayı düşünen ya da italya pazarına ilk defa girecek olanlar ve özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için daha avantajlı kılmaktadır.

 

Bu nedenle WWW.TURCHIAONLINE.NET, İtalya'nın ekonomi operatörleri için modifiye edilmiş ve çalışılmış bir format ile o pazara yönelik iş teklifleri aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlayarak size bu önemli pazarda yer almak için benzeri olmayan ve müthiş bir fırsat sunmaktadır.

 

İstatistiklerimiz


 
© Copyrights 2005-2017 by ItalyaOnline.Net & TurchiaOnline.Net di Ibrahim Kankilic - Tüm Hakları Saklıdır.  
Vergi No: Roma / 08424821000 - Mali Kayıt no: KNKBHM65T11Z243T  
Tel: 0039-333.325.01.41     

 

Free counters