İTALYA HAKKINDA GENEL BİLGİLER - Genel Bilgiler - Tarih - Coğrafya - Dil - Din - Mutfak - Müzik - Spor - Festivaller - Bugünkü İtalyanlar - İtalyadaki Türkler - Makaleler İTALYA'DA GEZİLECEK YERLER - Şehirler, Bölgeler - Roma - Floransa - Venedik - Milano - Özel Tur Programları - Konaklama - Paket Turlar - İTALYA HAKKINDA FAYDALI BİLGİLER - Genel Bilgiler - Ne zaman gidilir - Nasıl gidilir - Ülke içi seyahat -  Konaklama - Vize - Gümrük - Sağlık kuralları - Ne yenir, ne içilir - Ne satın almalı - Gezi Sözlüğü - İtalya'da Eğitim İTALYA İÇİN REZERVASYONLAR - Paket Turlar - Otel, Koaklama - Uçak - Havalimanı Transferi - Rehberlik Hizmeti İTALYA İLE TİCARET - Fuar Online (Sanal Fuar) - Ticari ilanlar - Tercüme Hizmetleri - Web Kurulumu - İtalya hakkında ekonomik bilgiler - İtalya'daki Fuarlar - Faydalı Adresler - Avrupa Birliği Projelerine Destek

   

 

Italya  - Nerede konaklanir Otel, pansiyon
 

Delüks müesseselerde mükemmel bir seviyeye ulaşan Otel organizasyonu, zengin olmasının yanı sıra oldukça detaylıdır. Fakat, diğer kategorideki oteller genellikle rahat olmasına rağmen birçok servis eksiklikleri bulunması doğaldır.

 

 

5 yıldızlı otellerin bir çoğu, restoranlar (klasik, ızgara, self-service, Amerkan bar), yüzme havuzları, solariumlar, saunalar, kuaförler, özel mağazalar ve gece klupleri gibi çok geniş seçenekler sunmaktadırlar. Her lüks otelde çok güzel odalar ve rahat yataklar, hürmetkar hizmetler ve güzel yiyecekler bulunmaktadır. Merakınızı yenmek için, Patrici villaları, sarayları veya malikhanelerinde aynı atmosferi yaşayabileceğiniz tipik İtalyan özellikleri taşıyan Grand hotellerinden birisine küçük bir gezi yapmanızı tavsiye ederiz.

Italya'yı çok daha ekonomik fiyatlarla gezmek isteyenler için, bir veya iki yıldızlı otellerin dışında her yaş insanların konaklama yapabildikleri Gençlik Hostelleri de tavsiye edilebilir.

Otel Rezervasyonunuzu buraya tiklayarak yaparak bize destek olabilirsiniz

 

  t